Bányásznapi Rally Sprint a Bit-System Kupáért (2023) (Kijelentkezés)  - Aut frissítés?

  • Live tables: 
  • Itinerary sch.
  • Entry list
  • Start list
  • Results
  • Results+Info
  • Penalties
  • Retirements
  • Compare SS times
  • Notice board
  • Evaluations:  
  • (Minden Versenyző)
  • RallySprint Absz.
  • Teszt
  • Teszt 4wd
  • Teszt 2wd
  • Teszt 2wd 1600+
  • Teszt 2wd 1600-
  • Teszt 2wd RC4
  • Class:    
  • *
  • RS10
  • RS3
  • RS4
  • Stages:
  • Ss1
  • Ss2
  • Ss3
  • Ss4
  • Ss5
  • Ss6
  • Leg 1
  •   
  • Fin.classification
 
Special stage results - SSS6
Pusztavám /3 (7.4 km)
Pos.Crew/Car
Class
SS timeDiff.
1. Klausz Kristóf -
Papp Tamás

#T1 Skoda Fabia Rally2 Evo

RS10
03:59.6
 
111.2
km/h
2. Osváth Péter -
Gács Gábor

#T2 Skoda Fabia R5

RS10
04:00.2
 
+00.6
+00.6
3. Matics Mihály -
Matics Barbara

#T4 Mitsubishi Lancer Evo IX

RS10
04:06.1
 
+06.5
+05.9
4. Zagyva Dorka -
Velenczei Ádám

#T12 Skoda Fabia Rally2 Evo

RS10
04:12.5
 
+12.9
+06.4
5. Zagyva Lajos -
Spitzer Frida

#T9 Peugeot 208 Rally4

RS10
04:17.6
10.0
+18.0
+05.1
6. Várnai Dávid -
Szabó Tamás

#T11 Ford Fiesta R2T

RS10
04:29.4
 
+29.8
+11.8
7. Hebling Péter -
Hebling Lili

#T8 Mitsubishi Lancer EVO IX.

RS10
04:32.7
 
+33.1
+03.3
8. Ollé Tamás -
Szalai Dániel

#T36 BMW E30

RS10
04:33.0
 
+33.4
+00.3
9. Gazdik László -
Józsa Péter

#T7 Mitsubishi Lancer Evo VI

RS10
04:34.7
 
+35.1
+01.7
10. Fenyvesi Péter -
Tóth Viktor

#T30 Lada 21013

RS4
04:35.8
 
+36.2
+01.1
11. Bévárdi Péter -
Kanász Cintia

#T29 Lada 2107

RS4
04:37.9
 
+38.3
+02.1
12. Rácz Gábor -
Desics Péter

#T24 Lada VFTS

RS10
04:40.0
 
+40.4
+02.1
13. Hauck Zsolt -
Horváth Viktória

#T32 Lada 2107

RS10
04:41.1
10.0
+41.5
+01.1
14. Bíró Gergő -
Bíró Balázs

#T14 Opel Astra GSi

RS10
04:41.9
 
+42.3
+00.8
15. Bévárdi Sándor -
Kristóf Lilla

#T33 Lada 2107

RS10
04:47.1
 
+47.5
+05.2
16. Rónay László -
Kamhoffer Péter

#T17 Peugeot 205

RS10
04:49.7
 
+50.1
+02.6
17. Kosztolányi László -
Móczik Kornél

#T20 Lada 2107

RS10
04:50.0
10.0
+50.4
+00.3
18. Kapás János -
Kapás Szilvia

#T15 Honda Civic Type-R EP3

RS10
04:50.5
 
+50.9
+00.5
19. Krámpek Nándor -
Krámpek Viktória

#T31 Lada 2107

RS10
04:54.8
 
+55.2
+04.3
20. Csibrák Zoltán -
Huszár Péter

#T28 Lada 2105

RS10
04:55.5
 
+55.9
+00.7
21. Mészáros László -
Kisztner Csaba

#T27 Lada 2107

RS10
04:56.2
30.0
+56.6
+00.7
22. Lencsés Zsolt -
Cserjés Attila

#T16 Renault Megane RS

RS10
04:56.6
 
+57.0
+00.4
23. Lipóczky Dániel -
Motil Zoltán

#T18 BMW E36

RS10
04:58.1
 
+58.5
+01.5
24. Zsótér Bertalan -
Kalapács Zsolt

#T22 Opel Ascona B Gr2

RS10
05:01.0
20.0
+01:01.4
+02.9
25. Csizmadia Péter -
Drexler Imre

#T26 Lada 2105 VFTS

RS4
05:07.4
 
+01:07.8
+06.4
26. Lampért Balázs -
Gerevich Benjámin

#T23 BMW E36 316i Compact

RS10
05:27.9
10.0
+01:28.3
+20.5
27. Osztás Attila -
Osztás Ábel

#T35 Suzuki Swift

RS3
05:31.8
 
+01:32.2
+03.9
Adataink forrása: Live (Chronomoto)
Rolled stage results after - SS 1-6
Pusztavám /3
Pos.Crew/Car
Class
Total timeDiff.
1. Klausz Kristóf -
Papp Tamás

#T1 Skoda Fabia Rally2 Evo

RS10
23:37.8
 
 
2. Osváth Péter -
Gács Gábor

#T2 Skoda Fabia R5

RS10
23:50.3
+12.5
+12.5
3. Matics Mihály -
Matics Barbara

#T4 Mitsubishi Lancer Evo IX

RS10
24:25.0
+47.2
+34.7
4. Zagyva Dorka -
Velenczei Ádám

#T12 Skoda Fabia Rally2 Evo

RS10
25:10.4
+01:32.6
+45.4
5. Zagyva Lajos -
Spitzer Frida

#T9 Peugeot 208 Rally4

RS10
25:41.7
10.0
+02:03.9
+31.3
6. Várnai Dávid -
Szabó Tamás

#T11 Ford Fiesta R2T

RS10
26:36.2
+02:58.4
+54.5
7. Hebling Péter -
Hebling Lili

#T8 Mitsubishi Lancer EVO IX.

RS10
27:08.4
10.0
+03:30.6
+32.2
8.
-1
Ollé Tamás -
Szalai Dániel

#T36 BMW E30

RS10
27:25.1
+03:47.3
+16.7
9.
+1
Rácz Gábor -
Desics Péter

#T24 Lada VFTS

RS10
27:25.9
+03:48.1
+00.8
10. Fenyvesi Péter -
Tóth Viktor

#T30 Lada 21013

RS4
27:35.2
10.0
+03:57.4
+09.3
11. Bíró Gergő -
Bíró Balázs

#T14 Opel Astra GSi

RS10
27:53.9
+04:16.1
+18.7
12. Kapás János -
Kapás Szilvia

#T15 Honda Civic Type-R EP3

RS10
28:10.4
+04:32.6
+16.5
13. Hauck Zsolt -
Horváth Viktória

#T32 Lada 2107

RS10
28:13.8
10.0
+04:36.0
+03.4
14.
-2
Bévárdi Sándor -
Kristóf Lilla

#T33 Lada 2107

RS10
28:32.2
20.0
+04:54.4
+18.4
15.
+1
Krámpek Nándor -
Krámpek Viktória

#T31 Lada 2107

RS10
28:32.2
+04:54.4
+00.0
16.
-2
Kosztolányi László -
Móczik Kornél

#T20 Lada 2107

RS10
28:57.0
20.0
+05:19.2
+24.8
17.
-2
Csibrák Zoltán -
Huszár Péter

#T28 Lada 2105

RS10
29:00.1
+05:22.3
+03.1
18.
-2
Rónay László -
Kamhoffer Péter

#T17 Peugeot 205

RS10
29:03.5
10.0
+05:25.7
+03.4
19.
+4
Mészáros László -
Kisztner Csaba

#T27 Lada 2107

RS10
29:11.1
30.0
+05:33.3
+07.6
20.
-2
Lencsés Zsolt -
Cserjés Attila

#T16 Renault Megane RS

RS10
29:26.5
+05:48.7
+15.4
21.
-2
Lipóczky Dániel -
Motil Zoltán

#T18 BMW E36

RS10
29:32.2
+05:54.4
+05.7
22.
+1
Zsótér Bertalan -
Kalapács Zsolt

#T22 Opel Ascona B Gr2

RS10
29:46.6
20.0
+06:08.8
+14.4
23.
-2
Csizmadia Péter -
Drexler Imre

#T26 Lada 2105 VFTS

RS4
30:18.1
+06:40.3
+31.5
24.
-3
Bévárdi Péter -
Kanász Cintia

#T29 Lada 2107

RS4
30:56.7
10.0
+07:18.9
+38.6
25.
-5
Gazdik László -
Józsa Péter

#T7 Mitsubishi Lancer Evo VI

RS10
31:57.1
+08:19.3
+01:00.4
26.
-2
Lampért Balázs -
Gerevich Benjámin

#T23 BMW E36 316i Compact

RS10
32:22.2
20.0
+08:44.4
+25.1
27.
-2
Osztás Attila -
Osztás Ábel

#T35 Suzuki Swift

RS3
32:36.3
+08:58.5
+14.1
Adataink forrása: Live (Chronomoto)
0.020 sec az 0.14 / 0.09