Bányásznapi Rally Sprint a Bit-System Kupáért (2023) (Kijelentkezés)  - Aut frissítés?

  • Live tables: 
  • Itinerary sch.
  • Entry list
  • Start list
  • Results
  • Results+Info
  • Penalties
  • Retirements
  • Compare SS times
  • Notice board
  • Evaluations:  
  • (Minden Versenyző)
  • RallySprint Absz.
  • Teszt
  • Teszt 4wd
  • Teszt 2wd
  • Teszt 2wd 1600+
  • Teszt 2wd 1600-
  • Teszt 2wd RC4
  • Class:    
  • *
  • RS10
  • RS3
  • RS4
  • Stages:
  • Ss1
  • Ss2
  • Ss3
  • Ss4
  • Ss5
  • Ss6
  • Leg 1
  •   
  • Fin.classification
 
Final classification (unofficial)
Pos.Crew/Car
Class
Total timeDiff.
1. Klausz Kristóf -
Papp Tamás

#T1 Skoda Fabia Rally2 Evo

RS10
23:37.8
 
 
2. Osváth Péter -
Gács Gábor

#T2 Skoda Fabia R5

RS10
23:50.3
+12.5
+12.5
3. Matics Mihály -
Matics Barbara

#T4 Mitsubishi Lancer Evo IX

RS10
24:25.0
+47.2
+34.7
4. Zagyva Dorka -
Velenczei Ádám

#T12 Skoda Fabia Rally2 Evo

RS10
25:10.4
+01:32.6
+45.4
5. Zagyva Lajos -
Spitzer Frida

#T9 Peugeot 208 Rally4

RS10
25:41.7
10.0
+02:03.9
+31.3
6. Várnai Dávid -
Szabó Tamás

#T11 Ford Fiesta R2T

RS10
26:36.2
+02:58.4
+54.5
7. Hebling Péter -
Hebling Lili

#T8 Mitsubishi Lancer EVO IX.

RS10
27:08.4
10.0
+03:30.6
+32.2
8. Ollé Tamás -
Szalai Dániel

#T36 BMW E30

RS10
27:25.1
+03:47.3
+16.7
9. Rácz Gábor -
Desics Péter

#T24 Lada VFTS

RS10
27:25.9
+03:48.1
+00.8
10. Fenyvesi Péter -
Tóth Viktor

#T30 Lada 21013

RS4
27:35.2
10.0
+03:57.4
+09.3
11. Bíró Gergő -
Bíró Balázs

#T14 Opel Astra GSi

RS10
27:53.9
+04:16.1
+18.7
12. Kapás János -
Kapás Szilvia

#T15 Honda Civic Type-R EP3

RS10
28:10.4
+04:32.6
+16.5
13. Hauck Zsolt -
Horváth Viktória

#T32 Lada 2107

RS10
28:13.8
10.0
+04:36.0
+03.4
14. Bévárdi Sándor -
Kristóf Lilla

#T33 Lada 2107

RS10
28:32.2
20.0
+04:54.4
+18.4
15. Krámpek Nándor -
Krámpek Viktória

#T31 Lada 2107

RS10
28:32.2
+04:54.4
+00.0
16. Kosztolányi László -
Móczik Kornél

#T20 Lada 2107

RS10
28:57.0
20.0
+05:19.2
+24.8
17. Csibrák Zoltán -
Huszár Péter

#T28 Lada 2105

RS10
29:00.1
+05:22.3
+03.1
18. Rónay László -
Kamhoffer Péter

#T17 Peugeot 205

RS10
29:03.5
10.0
+05:25.7
+03.4
19. Mészáros László -
Kisztner Csaba

#T27 Lada 2107

RS10
29:11.1
30.0
+05:33.3
+07.6
20. Lencsés Zsolt -
Cserjés Attila

#T16 Renault Megane RS

RS10
29:26.5
+05:48.7
+15.4
21. Lipóczky Dániel -
Motil Zoltán

#T18 BMW E36

RS10
29:32.2
+05:54.4
+05.7
22. Zsótér Bertalan -
Kalapács Zsolt

#T22 Opel Ascona B Gr2

RS10
29:46.6
20.0
+06:08.8
+14.4
23. Csizmadia Péter -
Drexler Imre

#T26 Lada 2105 VFTS

RS4
30:18.1
+06:40.3
+31.5
24. Bévárdi Péter -
Kanász Cintia

#T29 Lada 2107

RS4
30:56.7
10.0
+07:18.9
+38.6
25. Gazdik László -
Józsa Péter

#T7 Mitsubishi Lancer Evo VI

RS10
31:57.1
+08:19.3
+01:00.4
26. Lampért Balázs -
Gerevich Benjámin

#T23 BMW E36 316i Compact

RS10
32:22.2
20.0
+08:44.4
+25.1
27. Osztás Attila -
Osztás Ábel

#T35 Suzuki Swift

RS3
32:36.3
+08:58.5
+14.1
Adataink forrása: Live (Chronomoto)
0.013 sec az 0.02 / 0.04