Sopia-NET Orfű Rally az Intercars,KGÉP kupáért His (Kijelentkezés)  - Aut frissítés?

  • Live táblák: 
  • Nevezési lista
  • Rajtlista
  • Útvonallap
  • Eredmények
  • Eredmények+infók
  • Büntetések
  • Kiesettek
  • Bajnoki pontok Live!
  • Hirdetőtábla
  • GY idők összehas.
  • Nyers GY idők
  • Értékelés:  
  • (Minden Versenyző)
  • Historic
  • Géposzt.:   
  • *
  • D1
  • D2
  • D3
  • E1
  • E2
  • E3
  • E6
  • E8
  • Gyorsasági:
  • Gy1
  • Gy2
  • Gy3
  • Gy4
  • Gy5
  • Gy6
  • 1.nap
  •   
  • Végeredmény
 
Gyorsasági idők - GY6
Kővágótöttös - Hetvehely /3 (10.47 km)
Poz.Versenyzők/Autó
Gépo.
Telj.időKül.
1. Wirtmann Ferenc - Nyirfás Yulianna
#301 Ford Escort RS

D3
05:49.3
 
107.9
km/h
2. Kalapács Zsolt - Kalapács Kornél
#304 Opel Kadett C Coupe

D3
06:07.1
 
+17.8
+17.8
3. Kóka Tamás - Kóka Tamás
#321 BMW 316

E3
06:10.9
 
+21.6
+03.8
4. Mang Huba - Béres"Unicum" Attila
#316 Skoda Favorit

E1
06:16.5
 
+27.2
+05.6
5. Novák Tamás - Varga Vivien
#312 Skoda Favorit

E1
06:17.3
 
+28.0
+00.8
6. Csukovics István - "Kari"
#303 Lada 21013

D2
06:19.3
 
+30.0
+02.0
7. Müller Roland - ifj.Müller Roland
#310 Lada VAZ 2101 Gr2

D2
06:21.2
 
+31.9
+01.9
8. Plesz Márk - Szabó Krisztián
#324 Lada 2105

E2
06:22.6
 
+33.3
+01.4
9. "Balu" - Szokol Péter
#307 Lada 21074

E2
06:22.6
 
+33.3
+00.0
10. Tóth-Gili Tamás - Patkó Gábor
#315 Toyota Corolla AE82 GTI

E2
06:23.0
 
+33.7
+00.4
11. Gerencsér "Titi" - Gerencsér Bernadett
#302 Ford Sierra

E8
06:23.3
 
+34.0
+00.3
12. Rácz Tibor - Hetesi Viktor
#306 Lada 21011

D2
06:24.2
 
+34.9
+00.9
13. Molnár Zoltán - Molnár Fanni
#319 Lada 2101

D2
06:26.4
 
+37.1
+02.2
14. Zsolna József - Mangó István
#320 Lada 2107

E2
06:37.8
 
+48.5
+11.4
15. Gyenes András - Horváth Levente György
#308 Lada 2101

D2
06:41.3
 
+52.0
+03.5
16. Dornai Tibor - Kováts Edit
#309 Lada 2101-1

D2
06:54.4
 
+01:05.1
+13.1
17. Kanyik Antal - Endrész István
#314 Polonez 2000 Gr. B

E6
06:55.5
 
+01:06.2
+01.1
18. Tóth István - "Kopasz"
#326 Opel Corsa

E1
07:08.5
 
+01:19.2
+13.0
19. Schneer László - Kerekes József
#317 Lada 2101

D1
07:16.1
 
+01:26.8
+07.6
20. Dunavölgyi János - Dunavölgyi Richárd
#322 Lada 2108 Samara

E1
07:52.1
 
+02:02.8
+36.0
Adataink forrása: Hauser József, hivatalos értékelés
Göngyölített eredmények - GY1-6
Kővágótöttös - Hetvehely /3-ig
Poz.Versenyzők/Autó
Gépo.
Össz. időKül.
1. Wirtmann Ferenc - Nyirfás Yulianna
#301 Ford Escort RS

D3
41:33.1
 
 
2. Kalapács Zsolt - Kalapács Kornél
#304 Opel Kadett C Coupe

D3
43:42.5
+02:09.4
+02:09.4
3. Kóka Tamás - Kóka Tamás
#321 BMW 316

E3
44:09.1
+02:36.0
+26.6
4. Novák Tamás - Varga Vivien
#312 Skoda Favorit

E1
45:16.9
+03:43.8
+01:07.8
5. Mang Huba - Béres"Unicum" Attila
#316 Skoda Favorit

E1
45:18.7
+03:45.6
+01.8
6. Csukovics István - "Kari"
#303 Lada 21013

D2
45:27.6
+03:54.5
+08.9
7. Gerencsér "Titi" - Gerencsér Bernadett
#302 Ford Sierra

E8
45:33.8
10.0
+04:00.7
+06.2
8. Müller Roland - ifj.Müller Roland
#310 Lada VAZ 2101 Gr2

D2
45:49.5
+04:16.4
+15.7
9. Rácz Tibor - Hetesi Viktor
#306 Lada 21011

D2
45:55.2
+04:22.1
+05.7
10. "Balu" - Szokol Péter
#307 Lada 21074

E2
47:04.4
+05:31.3
+01:09.2
11. Tóth-Gili Tamás - Patkó Gábor
#315 Toyota Corolla AE82 GTI

E2
47:08.0
+05:34.9
+03.6
12. Molnár Zoltán - Molnár Fanni
#319 Lada 2101

D2
47:22.0
+05:48.9
+14.0
13. Zsolna József - Mangó István
#320 Lada 2107

E2
47:36.1
+06:03.0
+14.1
14. Gyenes András - Horváth Levente György
#308 Lada 2101

D2
48:10.6
+06:37.5
+34.5
15. Kanyik Antal - Endrész István
#314 Polonez 2000 Gr. B

E6
48:47.6
+07:14.5
+37.0
16. Dornai Tibor - Kováts Edit
#309 Lada 2101-1

D2
48:52.4
+07:19.3
+04.8
17.
-1
Plesz Márk - Szabó Krisztián
#324 Lada 2105

E2
50:22.7
02:20.0
+08:49.6
+01:30.3
18.
+1
Tóth István - "Kopasz"
#326 Opel Corsa

E1
50:24.7
+08:51.6
+02.0
19. Schneer László - Kerekes József
#317 Lada 2101

D1
52:28.6
+10:55.5
+02:03.9
20. Dunavölgyi János - Dunavölgyi Richárd
#322 Lada 2108 Samara

E1
55:55.0
+14:21.9
+03:26.4
Adataink forrása: Hauser József, hivatalos értékelés
0.035 sec do load1/5min = 0.54 / 0.55