Geresdlak Rally 2020 (Kijelentkezés)  - Aut frissítés?

  • Live tables: 
  • Entry list
  • Start list
  • Itinerary sch.
  • Results
  • Results+Info
  • Penalties
  • Retirements
  • Champ. points
  • Evaluations:  
  • Rallye3 bajn.
  • Race Cup
  • Lada A1.6
  • (R3 mezőny)
  • Licenszes
  • ORB 4WD
  • ORB 2WD
  • ORC 4WD
  • ORC 2WD
  • (Minden versenyző)
  • Class:    
  • *
  • 6
  • 8
  • P11
  • P12
  • Stages:
  • Ss1
  • Ss2
  • Ss3
  • Ss4
  • Ss5
  • Leg 1
  •   
  • Unoff.classification
 
Special stage results - SSS5
Nagypall - Geresdlak /5 (8.1 km)
Pos.Crew/Car
Class
SS timeDiff.
1. Geng Bence - Geng Ferenc
#3 Opel Corsa

P12
04:17.2
 
 
 
2. Németh"8V" Péter - Sztanics Márió
#2 Honda Civic Type-R

6
04:21.7
 
+04.5
+04.5
3. Paczur Dominik - Varga Nikolett
#10 Lada 2101

P12
04:22.9
 
+05.7
+01.2
4. Bajusz Krisztián - Illés Péter
#23 Lada VFTS

P12
04:28.2
 
+11.0
+05.3
5. Korom Zsolt - Korom-Kovács Menta
#18 Lada 2107

6
04:30.4
 
+13.2
+02.2
6. Géczi László - Kiss Csaba
#19 Lada 21074

6
04:32.5
 
+15.3
+02.1
7. Domoszlai Bence - Müller Tamás
#25 Lada 2107

P12
04:32.8
 
+15.6
+00.3
8. Kelemen Csaba - Studer Gábor
#38 Lada 2107

P12
04:36.7
 
+19.5
+03.9
9. Nagy Balázs - Späth Szabolcs
#33 Suzuki Swift

P11
04:38.3
 
+21.1
+01.6
10. Jóna Gábor - Juhász Ákos
#20 Lada 2107

6
04:38.6
 
+21.4
+00.3
11. Kocsis Imre - Henszelmann Zsolt
#35 Suzuki Swift

P11
04:41.7
 
+24.5
+03.1
12. Vankó Richárd - Alkusz Miklós
#34 Suzuki Swift

P11
04:42.7
 
+25.5
+01.0
13. Kovács Roland - Hering László
#21 Lada 2101

P12
04:43.2
 
+26.0
+00.5
14. Domokos Attila - Kócs Szabolcs
#32 Suzuki Swift

P11
04:43.9
 
+26.7
+00.7
15. Huszár Péter - Pazsicki Zoltán
#28 Honda Civic

P12
04:45.8
 
+28.6
+01.9
16. Morber Attila - Papp Krisztina
#36 Suzuki Swift

8
05:04.6
 
+47.4
+18.8
17. Böhm Tibor - Hajdú Bence
#30 Lada 2107

6
05:12.3
 
+55.1
+07.7
18. Kiss Péter - Németh Zoltán
#37 Trabant 601

8
05:35.1
 
+01:17.9
+22.8
Rolled stage results after - SS 1-5
Nagypall - Geresdlak /5
Pos.Crew/Car
Class
Total timeDiff.
1. Németh"8V" Péter - Sztanics Márió
#2 Honda Civic Type-R

6
21:59.2
 
 
2. Geng Bence - Geng Ferenc
#3 Opel Corsa

P12
22:01.0
+01.8
+01.8
3. Paczur Dominik - Varga Nikolett
#10 Lada 2101

P12
22:29.6
+30.4
+28.6
4. Korom Zsolt - Korom-Kovács Menta
#18 Lada 2107

6
22:59.7
+01:00.5
+30.1
5. Géczi László - Kiss Csaba
#19 Lada 21074

6
23:19.3
10.0
+01:20.1
+19.6
6. Kelemen Csaba - Studer Gábor
#38 Lada 2107

P12
23:25.8
+01:26.6
+06.5
7.
-1
Jóna Gábor - Juhász Ákos
#20 Lada 2107

6
23:38.1
+01:38.9
+12.3
8.
+1
Kocsis Imre - Henszelmann Zsolt
#35 Suzuki Swift

P11
23:38.9
+01:39.7
+00.8
9. Nagy Balázs - Späth Szabolcs
#33 Suzuki Swift

P11
23:46.8
10.0
+01:47.6
+07.9
10. Domokos Attila - Kócs Szabolcs
#32 Suzuki Swift

P11
23:54.7
+01:55.5
+07.9
11. Vankó Richárd - Alkusz Miklós
#34 Suzuki Swift

P11
24:09.5
10.0
+02:10.3
+14.8
12. Huszár Péter - Pazsicki Zoltán
#28 Honda Civic

P12
24:44.0
30.0
+02:44.8
+34.5
13.
-2
Bajusz Krisztián - Illés Péter
#23 Lada VFTS

P12
25:55.3
03:00.0
+03:56.1
+01:11.3
14. Domoszlai Bence - Müller Tamás
#25 Lada 2107

P12
25:56.6
02:20.0
+03:57.4
+01.3
15.
+2
Böhm Tibor - Hajdú Bence
#30 Lada 2107

6
26:32.4
10.0
+04:33.2
+35.8
16. Morber Attila - Papp Krisztina
#36 Suzuki Swift

8
27:32.2
+05:33.0
+59.8
17. Kovács Roland - Hering László
#21 Lada 2101

P12
28:30.5
04:00.0
+06:31.3
+58.3
18. Kiss Péter - Németh Zoltán
#37 Trabant 601

8
30:38.8
02:00.0
+08:39.6
+02:08.3
Crew interviews info:
(Info from Rally Rádió)
Pos.Crew/Car
Class
Info
0.035 sec do load1/5min = 0 / 0