Crew interviews info:
(Info from Rallye Rádió)| Pos. | Crew/Car | Class | Info |
|---|
| 1. | Csomós Miklós -
Nagy Attila #93 Skoda Fabia RS Rally2 |  RC2 | Élveztük. Örülünk hogy sok néző van. |
| 2. | Turán Frigyes -
Zsiros Gábor #33 Volkswagen Polo R5 |  RC2 | Sose volt jó számomra ez a rába ring. Most se volt jó. Volt egy lassító problémánk is. |
| 3. | Német Gábor -
Németh Gergely #4 Skoda Fabia RS Rally2 |  RC2 | Becsapós ez a pálya. |
| 4. | Klausz Kristóf -
Papp Tamás #5 Skoda Fabia Rally2 Evo |  RC2 | Kicsit darabos volt. |
| 5. | Tóth Tibor -
Szabó József #7 Skoda Fabia R5 (Rally2) |  RC2 | Nagyon jó volt. Nagyon élveztük ezt a ringet. |
| 6. | Ollé"Sasa" -
Ollé Rebeka #8 Skoda Fabia R5 |  RC2 | Jó volt. Az előzőn volt egy kis pánik, de most össze szedtük magunkat. |
| 7. | Trencsényi József -
Szegedi Máté #9 Skoda Fabia |  RC2 | Nem egy igazi rallye pálya. Az bent van, ez Szlalom verseny. |
| 8. | Osváth Péter -
Májer Dávid #10 Skoda Fabia R5 |  RC2 | Elment ez a szakasz. Itt teszteltünk, és az volt a fejemben. |
| 9. | Cseh Vilmos -
Matics Barbara #11 Skoda Fabia R5 |  RC2 | Nehezen indult a nap. De Rábaringet szeretem, most itt jó volt. |
| 10. | Bodolai László -
Deák Attila #12 Ford Fiesta R5 MkII |  RC2 | Nagyon élveztük. Próbáltunk vigyázni a gumira. |
| 11. | Zagyva Dorka -
Zagyva Lajos #14 Ford Fiesta Rally3 Evo |  RC3 | Nagyon nagyon jól érzem magam. Még tapogatózunk az autóval. |
| 12. | Czékmány Norbert -
Farnadi Ágnes #15 Peugeot 208 Rally4 |  RC4 | Jó volt, élveztük. |
| 13. | Határ Attila -
Kese Zoltán #16 Peugeot 208 Rally4 |  RC4 | Kicsit össze vissza volt. Az elejét jónak éreztük. Maradt benne. Volt egy padkának csúszásunk. |
| 14. | Viszló Csaba -
Maricsek Miklós #18 Peugeot 208 Rally4 |  RC4 | Voltak kisebb hibáim. Kaptam is. |
| 15. | ifj.Fogarasi Attila -
Toloczkó Péter #21 Ford Fiesta Rally4 |  RC4 | Elfogyott a gumink, így alig tudtunk elfordulni pár helyen. |
| 16. | Matics Mihály -
Zejda Viktória #26 Mitsubishi Lancer Evo IX |  P14 | Király volt. |
| 17. | Hevesi Norbert -
Späth Szabolcs #27 BMW E36 |  P14 | Van kis műszaki hibánk, megjavítjuk most a szervizbe |
| 18. | Bodogán Ferenc -
Dudás István Márton #28 Lada 21053 VFTS |  P13 | Végre volt egy hibátlan szakaszunk. Nagyon jó volt. Boldogok vagyunk. Kemény a pálya azért, elmelegszik a gumi a végére. |
| 19. | Balla Tamás -
Brunczvik Zoltán #29 Mitsubishi Lancer Evo IX |  P14 | Próbáltunk menni is, de nyomni is. Közepesen mentünk. |
| 20. | Fischer Dániel -
Buna Zoltán #31 Subaru Impreza |  P14 | Nagyon jó minden. Végre volt egy gyors, ahol nem volt grimbusz. Élveztük. |
| 21. | Marozsi Zsolt -
Ádám Zsolt #24 Hyundai i20 R5 2.0 |  P14 | Ez nem a mi napunk. Ez a mumusom a verseny. |
| 22. | Karsai Zsolt -
Szilágyi Sándor #37 Lada VFTS |  P13 | Eddig nem úgy alakult a nap, ahogy terveztük. |
| 23. | Geiger Máté -
Csanády Sándor #38 Lada 2101 |  P12 | Nagyon meleg van. De jól érezzük magunkat. |
| 24. | Tóth Attila -
Tóth István #43 Lada VFTS |  P13 | Nem tetszett a pálya. Sok a padkás rész, ami a futóművet gyiklolja. |
| 25. | Kiscsatári Imre -
Diós Dániel #44 Lada VFTS |  P13 | Reggel megijedtünk hogy esni fog az eső, de süt a nap |
| 26. | Nagy Gábor Miklós -
Devecseri Gábor #46 Lada VFTS |  P12 | Jó idő van, vagyis nem fázunk. |
| 27. | Kókai Gábor -
Bíró Attila #45 Lada VFTS |  P13 | Eltört a váltó kar, nagyon óvatosan megyünk a szervízbe. |
| 28. | Tárkányi Sándor -
Bugner Marcell #47 Lada VFTS |  P12 | Maradt benne. De élveztük így is. |
| 29. | Szivák Zoltán -
Buza Zsuzsanna #50 Skoda Fabia R2 |  P12 | Jó meleg van a kocsiba, jól érezzük magunkat. |