Fenstherm Kontakt Szilveszter Rallye 2022 (Sprint) (Kijelentkezés)  - Aut frissítés?

  • Live tables: 
  • Entry list
  • Start list
  • Itinerary sch.
  • Results
  • Results+Info
  • Penalties
  • Retirements
  • Notice board
  • Compare SS times
  • Evaluations:  
  • Minden versenyző
  • Sprint
  • Junior
  • Class:    
  • *
  • Junior
  • SH1
  • SH3
  • Stages:
  • Ss1
  • Ss2
  • Leg 1
  •   
  • Ss3
  • Ss4
  • Leg 2
  •   
  • Fin.classification
 
Special stage results - SSS4
Ring belső tripla /2 (14.1 km)
Pos.Crew/Car
Class
SS timeDiff.
1. Kerék Botond -
Kerék György

#151 Lada VFTS

Junior
11:09.1
 
75.9
km/h
2. Reményi Regő -
Galambos Gábor

#152 Lada VFTS

Junior
11:10.7
 
+01.6
+01.6
3. Nyeste Krisztián -
Varga Zsolt

#146 BMW E30

SH3
11:12.6
 
+03.5
+01.9
4. Faltusz Dávid -
Szirmai-Binó Marcell

#154 Škoda Felicia

Junior
11:24.4
 
+15.3
+11.8
5. Fekete Gergő -
Harsányi Zsolt

#155 Suzuki Swift

Junior
11:33.3
15.0
+24.2
+08.9
6. Horváth Szabolcs -
Kovács Bálint

#149 Lada 21058

SH1
11:49.1
 
+40.0
+15.8
7. Fekete Tomi -
Fekete Dániel

#156 Suzuki Swift

Junior
12:07.0
 
+57.9
+17.9
8. Cselőtei Patrik -
Orbán Róbert

#157 Suzuki Swift

Junior
12:07.4
 
+58.3
+00.4
9. Jankó Máté -
Wágner Máté

#150 Lada 2107

SH1
12:15.2
 
+01:06.1
+07.8
10. Faragó Roland -
Faragó Richard

#153 Lada 2107

Junior
12:17.8
 
+01:08.7
+02.6
11. Sipos Csaba -
Leéb István

#158 Trabant 601

SH1
14:06.9
 
+02:57.8
+01:49.1
Adataink forrása: Live (Chronomoto)
Rolled stage results after - SS 1-4
Ring belső tripla /2
Pos.Crew/Car
Class
Total timeDiff.
1. Reményi Regő -
Galambos Gábor

#152 Lada VFTS

Junior
23:29.0
 
 
2. Kerék Botond -
Kerék György

#151 Lada VFTS

Junior
23:31.0
+02.0
+02.0
3. Nyeste Krisztián -
Varga Zsolt

#146 BMW E30

SH3
23:31.6
+02.6
+00.6
4. Faltusz Dávid -
Szirmai-Binó Marcell

#154 Škoda Felicia

Junior
23:46.3
+17.3
+14.7
5. Fekete Gergő -
Harsányi Zsolt

#155 Suzuki Swift

Junior
25:14.5
15.0
+01:45.5
+01:28.2
6. Horváth Szabolcs -
Kovács Bálint

#149 Lada 21058

SH1
25:31.3
10.0
+02:02.3
+16.8
7. Faragó Roland -
Faragó Richard

#153 Lada 2107

Junior
25:39.1
+02:10.1
+07.8
8. Fekete Tomi -
Fekete Dániel

#156 Suzuki Swift

Junior
25:58.2
+02:29.2
+19.1
9. Cselőtei Patrik -
Orbán Róbert

#157 Suzuki Swift

Junior
26:01.6
+02:32.6
+03.4
10. Jankó Máté -
Wágner Máté

#150 Lada 2107

SH1
27:18.7
10.0
+03:49.7
+01:17.1
11. Sipos Csaba -
Leéb István

#158 Trabant 601

SH1
48:42.4
15:00.0
+25:13.4
+21:23.7
Adataink forrása: Live (Chronomoto)
Crew interviews info:
(Info from Rally Rádió)
Pos.Crew/Car
Class
Info
Adataink forrása: RallyeRadio.hu
0.026 sec az 0.11 / 0.07