Greenplan Kazincbarcika Rally 2021 (Classic) (Kijelentkezés)  - Aut frissítés?

  • Live tables: 
  • Entry list
  • Start list
  • Itinerary sch.
  • Results
  • Results+Info
  • Penalties
  • Retirements
  • Champ. points
  • Notice board
  • Compare SS times
  • Raw SS times
  • Stages:
  • Ss1
  • Ss2
  • Ss3
  • Ss4
 
Special stage results - SSS4
Felsőnyárád - Sajókaza /2 (5.23 km)
Pos.Crew/Car
Class
SS timeDiff.
1. Vadnay Krisztián - Káposzta Dávid
#C5 Subaru Impreza

y.timer
02:59.1
 
 
 
2. Tóth Gábor - Tóth Leba Renáta
#C2 Subaru Impreza

y.timer
03:02.8
 
+03.7
+03.7
3. Stelbaczki Tamás - Lénárt Péter
#C11 Lada 2107

y.timer
03:10.1
 
+11.0
+07.3
4. Barnóczki Patrik - ?
#C10 Lada 2107

y.timer
03:10.4
 
+11.3
+00.3
5. Morgenstern Erik - Danó Nándor
#C6 Lada 2105

classic
03:28.8
 
+29.7
+18.4
6. Juhász János - ?
#C7 Škoda 130 LR

classic
03:33.2
 
+34.1
+04.4
7. Baranyi Nándor - Balázs Zsolt
#C1 Lada Samara

classic
03:34.3
 
+35.2
+01.1
8. Lénárt Márk L - Lénárt László
#C29 Lada 2105

classic
03:40.8
 
+41.7
+06.5
9. Svidró Balázs - Bodnár László
#C17 Lada 2107

classic
03:46.1
 
+47.0
+05.3
10. Mihályi Attila - ?
#C14 Renault R5 Turbo

classic
03:50.0
 
+50.9
+03.9
11. Fülep László - Dobay Edina
#C3 BMW 2002ti

classic
03:54.3
 
+55.2
+04.3
12. Marsalkó András - Marsalkó Máté
#C16 Lada

classic
04:05.4
 
+01:06.3
+11.1
13. Kiss Balázs - Stankoviczki Edina
#C21 Audi 90

classic
04:11.5
 
+01:12.4
+06.1
14. Bodnár Gergő - Domonkos Ádám
#C15 Lada 2107

classic
04:13.8
 
+01:14.7
+02.3
15. Jósza Edvin - Szilveszter Dávid
#C9 Lada 2107

classic
04:14.5
 
+01:15.4
+00.7
16. Tóth József - Tóth Gyöngyi
#C18 Lancia Kappa LS

y.timer
04:15.8
 
+01:16.7
+01.3
17. Oláh István - Juhász Tímea
#C23 Lada 1600

classic
04:16.0
 
+01:16.9
+00.2
18. Faragó Gábor - Faragó Csaba
#C20 Lada Samara

classic
04:20.8
 
+01:21.7
+04.8
19. Nónay György - ?
#C19 Lancia Kappa Coupe

y.timer
04:26.3
 
+01:27.2
+05.5
20. Mártha Norbert - Kiss Mátyás
#C22 Lada 21011

classic
04:33.7
 
+01:34.6
+07.4
21. Béke Antal - ?
#C28 Rába BABA

classic
04:34.2
 
+01:35.1
+00.5
22. Fejes Tamás - Fejesné Dudás Eszter
#C8 Lada 2101

classic
04:36.4
 
+01:37.3
+02.2
23. Kitta Zsolt - Hajdú Róbert
#C27 Pontiac

classic
05:02.4
 
+02:03.3
+26.0
24. Bánhidi Viktor - Tóth Viktória
#C26 Mazda 323

y.timer
05:02.9
 
+02:03.8
+00.5
25. Szabó Zsolt - ?
#C24 Renault R5 Alpine

classic
05:03.4
 
+02:04.3
+00.5
26. Fodor György - ?
#C30 Škoda 1000MB

classic
05:04.9
 
+02:05.8
+01.5
Adataink forrása: Hauser József, hivatalos értékelés
Rolled regularity result after SS4: SZUM(GY3-GY1,GY4-GY2)
Felsőnyárád - Sajókaza /2
Pos.Crew/Car
Class
Reg. timeDiff.
1. Fodor György - ?
#C30 Škoda 1000MB

classic
01.1
 
 
2. Bodnár Gergő - Domonkos Ádám
#C15 Lada 2107

classic
02.2
+01.1
+01.1
3. Bánhidi Viktor - Tóth Viktória
#C26 Mazda 323

y.timer
02.8
+01.7
+00.6
4. Kiss Balázs - Stankoviczki Edina
#C21 Audi 90

classic
03.3
+02.2
+00.5
5. Morgenstern Erik - Danó Nándor
#C6 Lada 2105

classic
03.9
+02.8
+00.6
6. Nónay György - ?
#C19 Lancia Kappa Coupe

y.timer
04.4
+03.3
+00.5
7. Mártha Norbert - Kiss Mátyás
#C22 Lada 21011

classic
07.6
+06.5
+03.2
8. Oláh István - Juhász Tímea
#C23 Lada 1600

classic
09.9
+08.8
+02.3
9. Tóth Gábor - Tóth Leba Renáta
#C2 Subaru Impreza

y.timer
10.7
+09.6
+00.8
10. Juhász János - ?
#C7 Škoda 130 LR

classic
11.6
+10.5
+00.9
11. Marsalkó András - Marsalkó Máté
#C16 Lada

classic
12.6
+11.5
+01.0
12. Faragó Gábor - Faragó Csaba
#C20 Lada Samara

classic
16.9
+15.8
+04.3
13. Tóth József - Tóth Gyöngyi
#C18 Lancia Kappa LS

y.timer
17.9
+16.8
+01.0
14. Fülep László - Dobay Edina
#C3 BMW 2002ti

classic
22.5
+21.4
+04.6
15. Szabó Zsolt - ?
#C24 Renault R5 Alpine

classic
22.7
+21.6
+00.2
16. Barnóczki Patrik - ?
#C10 Lada 2107

y.timer
29.7
+28.6
+07.0
17. Fejes Tamás - Fejesné Dudás Eszter
#C8 Lada 2101

classic
32.4
+31.3
+02.7
18. Kitta Zsolt - Hajdú Róbert
#C27 Pontiac

classic
36.6
+35.5
+04.2
19. Stelbaczki Tamás - Lénárt Péter
#C11 Lada 2107

y.timer
42.9
+41.8
+06.3
20. Vadnay Krisztián - Káposzta Dávid
#C5 Subaru Impreza

y.timer
43.7
+42.6
+00.8
21. Lénárt Márk L - Lénárt László
#C29 Lada 2105

classic
48.3
+47.2
+04.6
22. Baranyi Nándor - Balázs Zsolt
#C1 Lada Samara

classic
53.7
+52.6
+05.4
23. Mihályi Attila - ?
#C14 Renault R5 Turbo

classic
01:04.0
+01:02.9
+10.3
24. Béke Antal - ?
#C28 Rába BABA

classic
01:20.4
+01:19.3
+16.4
25. Jósza Edvin - Szilveszter Dávid
#C9 Lada 2107

classic
01:25.5
+01:24.4
+05.1
26. Svidró Balázs - Bodnár László
#C17 Lada 2107

classic
05:36.2
+05:35.1
+04:10.7
27. Daxkobler Ákos - Ruska Krisztina
#C12 BMW 525ix

y.timer
05:07.6
+05:06.5
-28.6
Adataink forrása: Hauser József, hivatalos értékelés
Crew interviews info:
(Info from Rally Rádió)
Pos.Crew/Car
Class
Info
Adataink forrása: RallyeRadio.hu, netrally.hu
0.029 sec do load1/5min = 0.01 / 0.02