BVN-Tech Rally, Parasznya - Lyukóbánya (Kijelentkezés)  - Aut frissítés?

  • Live tables: 
  • Entry list
  • Start list
  • Itinerary sch.
  • Results
  • Results+Info
  • Penalties
  • Retirements
  • Compare SS times
  • Evaluations:  
  • Rallye3 bajn.
  • Race Cup
  • Lada A1.6
  • (R3 mezőny)
  • Licenszes
  • (Minden versenyző)
  • Class:    
  • *
  • 6
  • P12
  • P13
  • Stages:
  • Ss1
  • Ss2
  • Ss3
  • Ss4
  • Ss5
  • Ss6
  • Leg 1
  •   
  • Fin.classification
 
Special stage results - SSS6
Lyukóbánya - Parasznya /3 (5.3 km)
Pos.Crew/Car
Class
SS timeDiff.
1. Németh"8V" Péter -
Sztanics Márió

#3 Honda Civic Type-r

6
02:58.7
 
106.8
km/h
2. Géczi László -
Kiss Csaba

#28 Lada 21074

6
03:00.1
 
+01.4
+01.4
3. Nagy Dávid -
Nagy János

#20 Lada 2105

P12
03:01.1
 
+02.4
+01.0
4. Paczúr Dominik -
Varga Nikolett

#15 Lada 21013

P12
03:02.5
 
+03.8
+01.4
5. Szendrei Péter -
Szendrei Endre

#24 Lada VFTS

P12
03:02.8
 
+04.1
+00.3
6. Szegedi Zoltán -
Barati Gábor

#33 Lada 2107

6
03:02.8
 
+04.1
+00.0
7. Németh Alex -
Polom Gábor

#30 Lada 2107

6
03:03.0
 
+04.3
+00.2
8. Huszár Péter -
Pazsiczki Zoltán

#26 Honda Civic

P12
03:04.1
 
+05.4
+01.1
9. Kiss Mátyás -
Kinszki Gábor

#34 Honda Civic

P12
03:05.3
 
+06.6
+01.2
10. Márton Ferenc -
Szemán Ádám

#6 Lada 21074

P12
03:05.7
 
+07.0
+00.4
11. Dundy-Boy -
Juhász Ákos

#31 Lada 2107

6
03:06.2
 
+07.5
+00.5
12. Domoszlai Bence -
Müller Tamás

#21 Lada 2107

P12
03:06.5
 
+07.8
+00.3
13. Domonkos Attila -
Kócs Szabolcs

#8 Suzuki Swift [P11]

P12
03:07.7
 
+09.0
+01.2
14. Kocsis Imre -
Hanszlermann Zsolt

#35 Suzuki Swift [P11]

P12
03:10.8
 
+12.1
+03.1
15. Molnár Ádám -
Molnár Mózes

#32 Lada 2107

6
03:11.0
 
+12.3
+00.2
16. Moczó Szabolcs -
Iván László

#27 Lada 2107

6
03:11.5
 
+12.8
+00.5
17. Oszkó Krisztián -
Nagy Gábor

#22 Lada 2107

P12
03:12.4
 
+13.7
+00.9
18. Zachár Máté Rajmund -
Gubán Filadelfia Anita

#25 Lada 2107

P12
03:14.6
 
+15.9
+02.2
19. Lang Arnold -
Takács Tamás

#19 Lada

P13
03:15.4
 
+16.7
+00.8
Adataink forrása: Live (Chronomoto)
Rolled stage results after - SS 1-6
Lyukóbánya - Parasznya /3
Pos.Crew/Car
Class
Total timeDiff.
1. Németh"8V" Péter -
Sztanics Márió

#3 Honda Civic Type-r

6
18:17.7
 
 
2. Nagy Dávid -
Nagy János

#20 Lada 2105

P12
18:27.6
+09.9
+09.9
3. Géczi László -
Kiss Csaba

#28 Lada 21074

6
18:33.2
+15.5
+05.6
4.
+1
Paczúr Dominik -
Varga Nikolett

#15 Lada 21013

P12
18:34.0
+16.3
+00.8
5.
+1
Szendrei Péter -
Szendrei Endre

#24 Lada VFTS

P12
18:43.7
+26.0
+09.7
6. Szegedi Zoltán -
Barati Gábor

#33 Lada 2107

6
18:44.6
+26.9
+00.9
7. Németh Alex -
Polom Gábor

#30 Lada 2107

6
18:50.4
+32.7
+05.8
8.
+3
Márton Ferenc -
Szemán Ádám

#6 Lada 21074

P12
19:03.5
+45.8
+13.1
9.
+3
Domoszlai Bence -
Müller Tamás

#21 Lada 2107

P12
19:07.4
+49.7
+03.9
10.
+3
Kiss Mátyás -
Kinszki Gábor

#34 Honda Civic

P12
19:10.9
10.0
+53.2
+03.5
11. Dundy-Boy -
Juhász Ákos

#31 Lada 2107

6
19:13.8
+56.1
+02.9
12.
+4
Domonkos Attila -
Kócs Szabolcs

#8 Suzuki Swift [P11]

P12
19:14.0
+56.3
+00.2
13.
+4
Huszár Péter -
Pazsiczki Zoltán

#26 Honda Civic

P12
19:17.2
+59.5
+03.2
14.
+4
Kocsis Imre -
Hanszlermann Zsolt

#35 Suzuki Swift [P11]

P12
19:32.6
+01:14.9
+15.4
15. Molnár Ádám -
Molnár Mózes

#32 Lada 2107

6
19:37.3
+01:19.6
+04.7
16.
+5
Oszkó Krisztián -
Nagy Gábor

#22 Lada 2107

P12
19:38.5
+01:20.8
+01.2
17. Moczó Szabolcs -
Iván László

#27 Lada 2107

6
19:40.4
+01:22.7
+01.9
18.
+6
Zachár Máté Rajmund -
Gubán Filadelfia Anita

#25 Lada 2107

P12
20:19.9
+02:02.2
+39.5
19.
+6
Lang Arnold -
Takács Tamás

#19 Lada

P13
20:49.9
30.0
+02:32.2
+30.0
Adataink forrása: Live (Chronomoto)
Crew interviews info:
(Info from Rally Rádió)
Pos.Crew/Car
Class
Info
Adataink forrása: RallyeRadio.hu
0.019 sec az 0.02 / 0.01