Bakonya Rallye a Sopia-NET Kupáért 2020 (Kijelentkezés)  - Aut frissítés?

  • Live tables: 
  • Entry list
  • Start list
  • Itinerary sch.
  • Results
  • Results+Info
  • Penalties
  • Retirements
  • Champ. points
  • Evaluations:  
  • Rallye3 bajn.
  • Race Cup
  • Lada A1.6
  • (R3 mezőny)
  • Licenszes
  • (Minden versenyző)
  • Class:    
  • *
  • 6
  • 8
  • P11
  • P12
  • P13
  • Stages:
  • Ss1
  • Ss2
  • Ss3
  • Ss4
  • Ss5
  • Ss6
  • Ss7
  • Leg 1
  •   
  • Unoff.classification
 
Special stage results - SSS7
Bakonya - Kővágótöttös /3 (5.6 km)
Pos.Crew/Car
Class
SS timeDiff.
1. Pallaghy Botond - Szalay Sándor
#16 Peugeot 205

P13
03:34.3
 
 
 
2. Nagy Dávid - Nagy János
#5 Lada 2105

P12
03:35.5
 
+01.2
+01.2
3. Németh "8V" Péter - Rumszauer András
#6 Honda Civic Type-R

6
03:35.6
 
+01.3
+00.1
4. Paczur Dominik - Varga Nikolett
#21 Lada 21011

P12
03:37.1
 
+02.8
+01.5
5. Szabó Szilárd - Szekér Lilla
#11 Honda Civic

P12
03:37.6
 
+03.3
+00.5
6. Tóth Zoltán - Szigeti Attila
#19 Honda Civic

P12
03:38.6
 
+04.3
+01.0
7. Nagy Balázs - Bán Viktor
#25 Suzuki Swift

P11
03:43.3
 
+09.0
+04.7
8. Domokos Attila - Kócs Szabolcs
#15 Suzuki Swift

P11
03:44.7
 
+10.4
+01.4
9. Szendrei Péter - Szendrei Endre
#18 Lada VFTS

P12
03:44.9
 
+10.6
+00.2
10. Kocsis Imre - Henszelmann Zsolt
#24 Suzuki Swift

P11
03:45.2
 
+10.9
+00.3
11. Kovács Roland - Hering László
#10 Lada 2107

P12
03:47.5
 
+13.2
+02.3
12. Huszár Péter - Pazsicki Zoltán
#20 Honda Civic

P12
03:53.2
 
+18.9
+05.7
13. Vankó Richárd - Alkusz Miklós
#23 Suzuki Swift

P11
03:54.3
 
+20.0
+01.1
14. Morber Attila - Papp Krisztina
#32 Suzuki Swift

8
04:10.1
 
+35.8
+15.8
15. Bolya Tamás - Kovács Ferenc
#31 Opel Corsa

6
04:18.5
 
+44.2
+08.4
16. Kiss Péter - Németh Zoltán
#33 Trabant 601

8
04:31.1
 
+56.8
+12.6
Rolled stage results after - SS 1-7
Bakonya - Kővágótöttös /3
Pos.Crew/Car
Class
Total timeDiff.
1. Németh "8V" Péter - Rumszauer András
#6 Honda Civic Type-R

6
26:13.1
 
 
2. Tóth Zoltán - Szigeti Attila
#19 Honda Civic

P12
26:29.6
+16.5
+16.5
3. Szabó Szilárd - Szekér Lilla
#11 Honda Civic

P12
26:38.0
+24.9
+08.4
4. Paczur Dominik - Varga Nikolett
#21 Lada 21011

P12
26:50.3
+37.2
+12.3
5. Nagy Dávid - Nagy János
#5 Lada 2105

P12
27:01.8
10.0
+48.7
+11.5
6. Nagy Balázs - Bán Viktor
#25 Suzuki Swift

P11
27:10.1
+57.0
+08.3
7. Domokos Attila - Kócs Szabolcs
#15 Suzuki Swift

P11
27:27.9
+01:14.8
+17.8
8.
-1
Pallaghy Botond - Szalay Sándor
#16 Peugeot 205

P13
27:36.6
+01:23.5
+08.7
9.
+1
Kocsis Imre - Henszelmann Zsolt
#24 Suzuki Swift

P11
27:42.4
+01:29.3
+05.8
10. Vankó Richárd - Alkusz Miklós
#23 Suzuki Swift

P11
28:10.3
+01:57.2
+27.9
11. Szendrei Péter - Szendrei Endre
#18 Lada VFTS

P12
29:00.8
01:20.0
+02:47.7
+50.5
12. Huszár Péter - Pazsicki Zoltán
#20 Honda Civic

P12
29:09.5
+02:56.4
+08.7
13. Morber Attila - Papp Krisztina
#32 Suzuki Swift

8
30:36.4
+04:23.3
+01:26.9
14. Bolya Tamás - Kovács Ferenc
#31 Opel Corsa

6
31:20.8
+05:07.7
+44.4
15. Kiss Péter - Németh Zoltán
#33 Trabant 601

8
33:42.7
+07:29.6
+02:21.9
16. Kovács Roland - Hering László
#10 Lada 2107

P12
23:32.2
-02:40.9
-10:10.5
Crew interviews info:
(Info from Rally Rádió)
Pos.Crew/Car
Class
Info
0.266 sec do load1/5min = 0.01 / 0.01