50. Mecsek Rallye (1.) (Kijelentkezés)  - Aut frissítés?

  • Live tables: 
  • Entry list
  • Start list
  • Itinerary sch.
  • Results
  • Results+Info
  • Penalties
  • Retirements
  • Champ. points
  • Compare SS times
  • Raw SS times
Zsebe Gábor - Molnár Zsolt
#45 Skoda Felicia
Crew stage results
StageSS timekm/hStage
Abs.pos.
Rolled
Abs.pos.
SS 1Rally Show /12.00km01:42.070.5947 -
41 - Minden ORB versenyző
13 - P csoport
7 - MNASZ 2WD+ Kupa
46 -
40 - Minden ORB versenyző
12 - P csoport
7 - MNASZ 2WD+ Kupa
SS 2Zobák /112.00km08:28.285.0137 -
34 - Minden ORB versenyző
11 - P csoport
5 - MNASZ 2WD+ Kupa
40 -
36 - Minden ORB versenyző
11 - P csoport
5 - MNASZ 2WD+ Kupa
SS 3Trefort puszta /113.04km08:25.492.8844 -
38 - Minden ORB versenyző
11 - P csoport
5 - MNASZ 2WD+ Kupa
43 -
38 - Minden ORB versenyző
11 - P csoport
5 - MNASZ 2WD+ Kupa
SS 4Rally Show /22.00km13:56.58.6151 -
42 - Minden ORB versenyző
14 - P csoport
7 - MNASZ 2WD+ Kupa
51 -
42 - Minden ORB versenyző
14 - P csoport
7 - MNASZ 2WD+ Kupa
SS 5Zobák /212.00km12:23.0
01:50.0 5pKésés;6pKésés
58.1448 -
39 - Minden ORB versenyző
13 - P csoport
7 - MNASZ 2WD+ Kupa
51 -
42 - Minden ORB versenyző
14 - P csoport
7 - MNASZ 2WD+ Kupa
SS 6Trefort puszta /213.04km12:11.564.1746 -
39 - Minden ORB versenyző
13 - P csoport
6 - MNASZ 2WD+ Kupa
50 -
41 - Minden ORB versenyző
14 - P csoport
7 - MNASZ 2WD+ Kupa
SS 7Rally Show /32.00km06:34.118.2749 -
41 - Minden ORB versenyző
14 - P csoport
6 - MNASZ 2WD+ Kupa
50 -
41 - Minden ORB versenyző
14 - P csoport
7 - MNASZ 2WD+ Kupa
SS 8Árpádtető /17.00km04:28.193.9943 -
37 - Minden ORB versenyző
12 - P csoport
7 - MNASZ 2WD+ Kupa
48 -
39 - Minden ORB versenyző
13 - P csoport
7 - MNASZ 2WD+ Kupa
SS 9Bakonya /112.57km06:54.2109.2541 -
35 - Minden ORB versenyző
11 - P csoport
6 - MNASZ 2WD+ Kupa
45 -
36 - Minden ORB versenyző
12 - P csoport
7 - MNASZ 2WD+ Kupa
SS 10Orfű kör - Ranga László út22.23km13:56.595.6739 -
34 - Minden ORB versenyző
10 - P csoport
6 - MNASZ 2WD+ Kupa
42 -
34 - Minden ORB versenyző
10 - P csoport
6 - MNASZ 2WD+ Kupa
SS 11Bakonya /212.57km06:48.7110.7231 -
31 - Minden ORB versenyző
9 - P csoport
5 - MNASZ 2WD+ Kupa
33 -
33 - Minden ORB versenyző
10 - P csoport
6 - MNASZ 2WD+ Kupa
SS 12Orfű kör - Ranga László út22.23km13:54.395.9232 -
32 - Minden ORB versenyző
10 - P csoport
6 - MNASZ 2WD+ Kupa
33 -
33 - Minden ORB versenyző
10 - P csoport
6 - MNASZ 2WD+ Kupa
SS 13Camping /19.17km05:34.698.6635 -
31 - Minden ORB versenyző
9 - P csoport
5 - MNASZ 2WD+ Kupa
32 -
32 - Minden ORB versenyző
10 - P csoport
6 - MNASZ 2WD+ Kupa
0.017 sec az 0 / 0.03