HRC Rally Sprint (Perkupa-Szőlősardó) (2023) (Kijelentkezés)  - Aut frissítés?

  • Live tables: 
  • Itinerary sch.
  • Entry list
  • Start list
  • Results
  • Results+Info
  • Penalties
  • Retirements
  • Compare SS times
  • Notice board
  • Evaluations:  
  • (Minden Versenyző)
  • RS Abszolút
  • RS6
  • RS Kupa
  • Lada Kupa A
  • Lada Kupa H
  • Teszt
  • PWS
  • Class:    
  • *
  • PWS2
  • PWS3
  • PWS4
  • RS10
  • RS4
  • RS5
  • Stages:
  • Ss1
  • Ss2
  • Ss3
  • Ss4
  • Ss5
  • Ss6
  • Leg 1
  •   
  • Fin.classification
 
Special stage results - SSS6
Szőlősardó - Perkupa /3 (6 km)
Pos.Crew/Car
Class
SS timeDiff.
1. Bertalan Márton Bálint -
Paizs Róbert

#T11 Peugeot 208 Rally4

RS10
03:21.6
 
107.1
km/h
2. Krehlik Nándor -
Kálna Tamás

#T2 Citroën C2R2

RS10
03:24.9
 
+03.3
+03.3
3. Jóna Gábor -
Huhák Csaba

#T6 Lada 2107

RS10
03:30.2
 
+08.6
+05.3
4. Géczi László -
Búzás Róbert

#4 Lada 2107

RS4
03:32.2
 
+10.6
+02.0
5. Matej Lázár -
Martin Kerekes

#T1 Mitsubishi Lancer Evo 9

RS10
03:34.2
 
+12.6
+02.0
6. Balogh Lajos -
Tóth Ádám

#T3 Citroën C2

RS10
03:34.3
 
+12.7
+00.1
7. Vincze Dániel -
Vincze Zsolt

#8 Lada VFTS

RS4
03:36.4
 
+14.8
+02.1
8. Pallai Levente -
Labant Tamás

#7 Lada 21053

RS4
03:37.8
 
+16.2
+01.4
9. Olajos Péter -
Gyuricska Bence

#1 Lada 2105

RS5
03:41.5
 
+19.9
+03.7
10. Nagy István -
Tóth Tibor

#T10 Volkswagen Golf I Gti

RS10
03:41.5
 
+19.9
+00.0
11. Molnár Máté -
Lezák Péter

#6 Lada 2107

RS4
03:41.7
 
+20.1
+00.2
12. Szajky István -
Deák Attila

#T4 Lada VFTS

RS10
03:42.1
 
+20.5
+00.4
13. Márton Ferenc -
Szemán Ádám

#5 Lada 2107

RS4
03:42.6
 
+21.0
+00.5
14. SanyiBandi -
Sándor-Matyikánics Emese

#T9 Lada 2101

RS10
03:51.0
 
+29.4
+08.4
15. Prokop Márton -
Takács Tamás

#2 Lada 2107

RS5
03:57.0
 
+35.4
+06.0
16. Pucsok Gábor -
Horváth Dániel

#T8 Lada 2102

RS10
04:06.4
 
+44.8
+09.4
17. Farkas József László -
Szathmári Gyula

#11 Lada 2107

RS4
04:11.8
 
+50.2
+05.4
Adataink forrása: Live (Chronomoto)
Rolled stage results after - SS 1-6
Szőlősardó - Perkupa /3
Pos.Crew/Car
Class
Total timeDiff.
1. Bertalan Márton Bálint -
Paizs Róbert

#T11 Peugeot 208 Rally4

RS10
20:47.3
 
 
2.
-1
Krehlik Nándor -
Kálna Tamás

#T2 Citroën C2R2

RS10
21:07.9
+20.6
+20.6
3.
-1
Jóna Gábor -
Huhák Csaba

#T6 Lada 2107

RS10
21:22.0
+34.7
+14.1
4.
-2
Géczi László -
Búzás Róbert

#4 Lada 2107

RS4
22:08.0
10.0
+01:20.7
+46.0
5. Matej Lázár -
Martin Kerekes

#T1 Mitsubishi Lancer Evo 9

RS10
22:09.3
+01:22.0
+01.3
6.
-2
Vincze Dániel -
Vincze Zsolt

#8 Lada VFTS

RS4
22:25.2
+01:37.9
+15.9
7.
-2
Olajos Péter -
Gyuricska Bence

#1 Lada 2105

RS5
22:46.8
10.0
+01:59.5
+21.6
8.
-2
Balogh Lajos -
Tóth Ádám

#T3 Citroën C2

RS10
22:49.9
+02:02.6
+03.1
9.
-2
Márton Ferenc -
Szemán Ádám

#5 Lada 2107

RS4
23:03.2
+02:15.9
+13.3
10.
-2
Molnár Máté -
Lezák Péter

#6 Lada 2107

RS4
23:03.5
+02:16.2
+00.3
11.
-2
Szajky István -
Deák Attila

#T4 Lada VFTS

RS10
23:05.3
+02:18.0
+01.8
12.
-3
Nagy István -
Tóth Tibor

#T10 Volkswagen Golf I Gti

RS10
23:19.6
10.0
+02:32.3
+14.3
13.
-4
SanyiBandi -
Sándor-Matyikánics Emese

#T9 Lada 2101

RS10
23:53.0
10.0
+03:05.7
+33.4
14.
-4
Prokop Márton -
Takács Tamás

#2 Lada 2107

RS5
25:10.4
+04:23.1
+01:17.4
15.
-4
Pucsok Gábor -
Horváth Dániel

#T8 Lada 2102

RS10
25:51.3
+05:04.0
+40.9
16.
-5
Farkas József László -
Szathmári Gyula

#11 Lada 2107

RS4
26:12.9
+05:25.6
+21.6
17.
-5
Pallai Levente -
Labant Tamás

#7 Lada 21053

RS4
15:14.1
-05:33.2
-10:58.8
Adataink forrása: Live (Chronomoto)
0.017 sec az 0.06 / 0.02